BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+6
drunken_sailor
[GEnaTA]
ssk
BodyKey
Empire
G1BELKO
10 posters

    Хитлер

    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Хитлер - Page 4 Empty Re: Хитлер

    Писане by Empire 01.02.08 21:49

    1.Щом си толкова запознат,знаеш че жабарите не се справят особено с воденето на войната и Мусолини бива свален и след това нацистки сс отряд го освобождават-мисията по освобождаването му е много интересна впрочем.Та по темата Мусолини доказва,че не може да води страната си като хора.И ако Хитлер е оставил на Мусолни и неговите "Легионери" да му бранят южната граница нямало е да издържи още много Smile
    Тирол ми звучи някак си немско,може би защото немци са живеели там и преди Втората световна rabbit

    2.По този въпрос никога няма да сме сигурно какво е ЩЯЛО да бъде Smile

    3.Дават сигнали... то и на мене една ми даваше сигнали последните дни,а днеска ме очука.

    4.Това също е много спорен въпрос кои е убил цар Борис Трети farao Може би пък са били руснаците,опасявайки се че все пак Хитлер ще принуди да се включим и ние активно във войната срещу тях.

    5.По-добре е отколкото да не търгуваме с НИКОГО!Все пак да не забравяме,че големите демокрации са ни поставили в тази "демократична" търговска изолация Smile
    Сега все едно не сме зависими от чужди фактори.

      В момента е: 17.05.24 14:05