BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

4 posters

    Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у

    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у Empty Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у

    Писане by ssk 05.09.07 20:34

    тук!
    avatar
    SunSearcher
    Блогър
    Блогър


    Брой мнения : 10
    Registration date : 09.09.2007

    Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у Empty Re: Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у

    Писане by SunSearcher 10.09.07 7:48

    Мисля, че е добре да се добави и списък с банките, които усърдно финансират разруха и раковообразно съсипничество. Зная, че има 1-2 в списъка ( ведно с Първа Инвестиционна Банда ), но е добре да са отделени и с по-подробна информация.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у Empty Re: Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у

    Писане by ssk 21.10.07 23:12

    Не съм го правил аз... Иначе наистина може да не е лошо Smile
    ТН
    ТН
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 96
    Registration date : 23.10.2007

    Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у Empty Re: Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у

    Писане by ТН 23.10.07 0:57

    Позволете ми да не се съглася с този списък. Нямам нищо против такъв вид списък, но не и това, което виждам вътре. Или по-точно имат ли обосновка проектите защо вредят на българската природа? Сигурен съм, че поне за някои ще дам обосновка повече от всеки защо са необходими и защо не са в ощърб на екологията като наука и красивата природа на България ! Затова имам предложение да се направим тема или може би и в тази, в която могат да се коментират някои проекти,закони,предприятия, които са на по-голямо внимание.
    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у Empty Re: Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у

    Писане by BodyKey 27.10.07 18:00

    Всеки един унищожава природата. Например,ако някой от вас си поръча дърва (за да се топли с тях) за зимата-така и той унищожава,до някаде,част от природата и "домовете" на животните.
    Това да се секът дърва и да се строят постройки се прави за пари,но така се вреди на природата и красотите.
    Както вие се топлите с дървата така и всички,който организират строежите се "топлят"(или печелят си хляба). Но все пак незаконните строежи трябва да спрат!

    Sponsored content


    Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у Empty Re: Черен списък на фирмите, организациите и личностите, които у

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 19.05.24 7:34