BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+9
Пухчо
drunken_sailor
Dedov
deathrose
petyr
swg
ssk
Rein
G1BELKO
13 posters

    ДПС

    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by drunken_sailor 06.10.07 22:27

    Не приятелче Smile Родословното ми дърво е направено не от мен... от един пич дето се е ровил да дефинира откъде са произлезли едни по известни личности. кво да напрая че съм и аз в кюпа ? Това приятелю е за такива като теб - дето "чистите" гени са ви на езика! Малоумното в цялата история е че аз например, с нищо не съм допринесъл да бъда пряк наследник по мъжка линия на ...... (ще го запазя в тайна заега), но пък разни атакуващи боклуци ми говорят за чистата арийско славянксо българска раса ! смях ! при това едвали знаят името на бабите си ! толкова ви е атакуващия мозък ! аз мога да докажа чистия си "арийско" славянски произход а виер дето ревете за него можете само да ми звиждате за това. Защото драги ми приятелю, това да си син на баща си само в вашите маломерни тикви е някаква гордост. Защото драги ми 'сънароднико' само в тиквите атакуващи има подобна простотия - ако Левски е българин, следователно аз съм левски ! ... ма кво ли ти обяснявам ! ай плюй си там турците, щото за мижитурките все някой друг им е виновен !
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by Dedov 07.10.07 3:45

    Добре, де, аз не исках да те засегна и ако съм го направил, моля за извинение. Искам само да се знае, че не съм от онези "арийци" от форума на АТАКА, дето заедно с един там Добри от 24 часа правят АТАКА да изглежда жалка и смешна. Какво да ти кажа, преди 20тина дни ме изгониха за втори път от форума си(АТАКА) и изтриха всичките ми писания, защото счетоха, че задавам "неправилните" въпроси, както и осмивам "великите им арийци". Та...така се получи, че за тях съм врагът-антиатакист, а на вас ви изглеждам като врагът-атакист. Баси и късмета, а?!...
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by cefules 21.10.07 13:26

    G1BELKO написа:Смятате ли, че партия като ДПС има място в управлението на България

    Няма място изобщо в България.
    Бойчо
    Бойчо
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 4
    Registration date : 03.10.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by Бойчо 24.10.07 15:55

    Тази противоконституционна партия трябва да се заличи. Колкото по-скоро,толкова по-добре. Вредна е за България.
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by drunken_sailor 26.10.07 23:09

    ДПС разбира се има мястото си в България. Само малоумен идиот би пренебрегнал правото на 7-8% от населението (турците) да бъда представени във властта.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by ssk 26.10.07 23:53

    Така е, даже и аз съм го казвал, добре е да имат право на партия, която да им защитава интересите. Но не смятам, че тази партия е полезна като управляваща такава! Днеска станах свидетел на копуване на гласове... Предполагам от тях, за кмета който и те подкрепят....
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by drunken_sailor 26.10.07 23:57

    сск, е ... стана известно в национален ефир как един боклук варненски - Марешки, купува гласове ! то това не е приоритет само на турците.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by ssk 27.10.07 0:15

    Знам, ама тук купуваха в циганската махала, просто предполагам че е за подкрепеният от ДПС кандидат кмет Smile

    Иначе доколкото видях в София, На герб председателя е казал че е цел на партията, да неутрализира ДПС, но не можах да чуя много добре...
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by swg 27.10.07 0:16

    drunken_sailor написа:" Не знам братчет. За мен решението е : не гласувам...."

    Груба грешка е да не се гласува.
    Който не гласува - в същност гласува за ДПС и за прогнилото статукво което е днес.
    Ако искаме промяна - не бива да сме безразлични и да оставяме гласуването на други.
    Ето на - в Кърджали са пристигнали днес около 50 автобуса с "гласоподаватели" . Вчера - също. Утре - ще е пак същото. И то - местните кметове в Турция били организирали безплатни пътувания. Защо ли тъй? Как мислите?
    А един турчин заяви: "охо-о..., Ще видят те българите" .
    И какво ще видим? Ятаган! Ново робство!
    Не! Непременно гласувайте - за българска партия!
    Която и да е тя!
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by drunken_sailor 27.10.07 0:37

    swg написа:
    drunken_sailor написа:" Не знам братчет. За мен решението е : не гласувам...."

    Груба грешка е да не се гласува.
    Който не гласува - в същност гласува за ДПС и за прогнилото статукво което е днес.
    Ако искаме промяна - не бива да сме безразлични и да оставяме гласуването на други.
    Ето на - в Кърджали са пристигнали днес около 50 автобуса с "гласоподаватели" . Вчера - също. Утре - ще е пак същото. И то - местните кметове в Турция били организирали безплатни пътувания. Защо ли тъй? Как мислите?
    А един турчин заяви: "охо-о..., Ще видят те българите" .
    И какво ще видим? Ятаган! Ново робство!
    Не! Непременно гласувайте - за българска партия!
    Която и да е тя!

    Груба грешка е да ми раздаваш акъл аз кво да правя с правото ми на глас ! КОЙ СИ ТИ ДА РЕШАВАШ КОЕ Е ПРАВИЛНО ЗА МЕН ?!!!!
    Колкото за българите в Турция (или турците от бг произход) КОЙ СИ ТИ ЧЕ ДА ГИ ЛИШИШ ОТ ПРАВОТО НА ГЛАС ? КЪВ СИ ТИ ЧЕ ДА ПРЕЦЕНИШ, ЧЕ ЕДНА ГРУПА ХОРА НЯМАТ ПРАВО НА ГЛАС ? другите ти тъпотии за робство и ятагани .... ще ги оставя без коментар...Новата генерация промито съзнание ! отврат.
    avatar
    KARINA
    Гост


    ДПС - Page 2 Empty то трябва и морал в тая работа, а като няма такъв, закон.

    Писане by KARINA 27.10.07 11:54

    Редно е хората, които живеят на определена територия в едно общност наречена Община да определят кой да ги представлавя и кой да управлява общите им дела.
    Всичко е друго е все едно да отида в бащиния си дом, където отдавна не живея и да почна да определям какво да правят живеещи те там мои роднини.
    avatar
    KARINA
    Гост


    ДПС - Page 2 Empty Правото е възможност, която имаш

    Писане by KARINA 27.10.07 12:01

    Право е на всеки да каже мнението си и даде оценка на действието ти. Отказът от право е бягане от отговорност. Щом не желаеш да ползваш правото си, то някой друг ще го ползва в свой интерес.
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by drunken_sailor 28.10.07 21:19

    KARINA написа:Право е на всеки да каже мнението си и даде оценка на действието ти. Отказът от право е бягане от отговорност. Щом не желаеш да ползваш правото си, то някой друг ще го ползва в свой интерес.

    Отказа ми от упражняване на правата ми е избор. МОЙ избор. Коя си ти, че ще ме критикуваш за моите решения ?
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by ssk 28.10.07 22:50

    Да твой избор е. Никой не го отрича. Нито пък ти казват прави така, просто се опитват да ти обяснят, че за тях избора ти е неправилен и се опитват да направят нещо добро (според тях), като обеядят още един човек в мнението им Smile
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by drunken_sailor 28.10.07 23:09

    ssk написа:Да твой избор е. Никой не го отрича. Нито пък ти казват прави така, просто се опитват да ти обяснят, че за тях избора ти е неправилен и се опитват да направят нещо добро (според тях), като обеядят още един човек в мнението им Smile
    Това разбира се е проблем на 90% от българите. Те обвиняват всички други освен себе си ! Ей сега например мен ме обвиняват за моето решение, вместо да уважават правото ми на избор ! Нима аз досега съм си позволил да дефинирам на когото и да е как или за кого да гласува ? требе да съм егати боклука за да го направя. Дори ! негласувайки, на практика приемам другите да решат кое е по добре като политика за следващите Х години ! ма .. карай! то да си българин май е диагноза - не гордост!
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by cefules 03.11.07 18:50

    Трябва да се забрани, а сега почти отчаяно се обръщам.

    Моля Ви, асеновградчани и всички от градове подобни на Асеновград в които балотажа е между турчин и българин.
    Не позволявайте! Гласувайте утре!
    След петстотин години сега пак ли ще ни управляват! Абсурдно е.
    ГЛАСУВАЙТЕ УТРЕ, ЗА БОГА!
    arkos
    arkos
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 97
    Age : 37
    Location : Велико Търново
    Registration date : 22.01.2008

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by arkos 23.01.08 21:13

    Просто за тази "партия" ......... Наглост, Незаконност, Подигравка с България. Не мога да разбера, защо когато някой каже че е против ДПС, че трябва да се забрани, веднага казват, че е против турците, че мрази турците и т нат. Много от Вас си мислят, защо примерно сега, като се знае че е незаконна не се ЗАБРАНИ. Ами всъщност, смятъм, че момента е изтърван, и сега напрактика подобни мерки са невъзможни, а и НЕразумни. Защото факт, е че ДПС е 3 политическа сила или 4. Не може, просто така, подобна структура да я спреш, това би довело до национална катастрофа, според мен, тъй като тези които държат ДПС, няма да се оставят туко така, а ще се опитат да ни съсипят, и няма да е много трудно, може дори помощ и от Турция да поискат, и като нищо последната ще им я окаже, с извинението, че брани "Турските" граждани в Б-я. А, трудно някой може да спре Турция в момента, както знаем, тя разполага с най-силната сухопътна войска(припомнете си самостоятелните и действия в Северен Ирак, някой да и попрече? Не, само декларации и обръщения, и толкова! Та кой би посмял, да разгнели 1 млн войска, да 1 млн, а не 40 хилядна войска, като нашата). Решението, на проблема ДПС, ЛИЧНО според МЕН (неангажирам никого с него), се състои в 3 насоки: Първата е МАСОВО ГЛАСУВАНЕ НА БЪЛГАРИТЕ и всички онези, които виждат истинското лице на ДПС (вкл и турците,защото има много от тях,които мразят ДПС); Втората насока е в ОТКАЗА на останалите политически партии да правят ПАЗАРЛЪЦИ и съглашения с протурската ДПС и Третата насока, е да се ликвидарат опитите на ДПС, да турцизира и привлече към себе си циганския етнос, за сега не успява, но с целите, които си поставя, след 10 год и това ще стане. Та това са трите стълба към естествената разруха на ДПС. Всички ние, отговаряме за Първата стъпка -Масовото Гласуване, защото всеки 5 ,който не е гласувал, неговия глас отива за депутатско място за ДПС, да така е, все пак 240 места, трябва да се запълнят някак си.
    П.П - Аз не мразя турците, нито циганите, нито другите етноси, дори напротив, аз съм много толерантен. Но не ми харесват онези лица, които работят против България, и каквото мога и зависи от мен, що го направя, за да им попреча. Направете го и Вие - Гласувайте! Въпреки Всичко и Всички!
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by ssk 23.01.08 21:34

    Доган е много сериозен политик и лидер, с много добре проведена политика - макар и некоректна според мен. Подкрепям на 80% горе казаното.

    Sponsored content


    ДПС - Page 2 Empty Re: ДПС

    Писане by Sponsored content


      В момента е: 17.05.24 6:27