BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+2
Igyanata
BodyKey
6 posters

    За спорта в България

    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    За спорта в България Empty За спорта в България

    Писане by BodyKey 29.08.07 10:48

    Как мислите добре ли е развит спорта в България?
    Igyanata
    Igyanata
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 9
    Location : G.Orqhovica
    Registration date : 02.09.2007

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by Igyanata 03.09.07 10:15

    Ние Българите сме си спортисти по рождение.Спорта обаче не е развит достатачно,защото за него се изискват уреди и приспособления и добри учители за които трябват пари,а те не са достатъчно.
    avatar
    Kefo
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 4
    Registration date : 01.01.2008

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by Kefo 01.01.08 17:33

    Знаете ли к'во?
    Преди няколко седмици бях на световна купа по кикбокс в Хърватия...И ми стана ясно как седят нещата...
    Тъпата държава не дава капка пари за развитието на спорта...Специално в този спорт няма никакви финанси.Единствените клубове са разни частни на разни пичове на които им пука!Държавата никъде я няма.
    Да станах 3ти,взех бронз,имахме медалисти...Но това го дължим не на държавата а на клуба(на който няма да споменавам името)
    Това че държавата не и пука е друг въпрос...та ние нямаме една свястна зала или стадион!!!Тренираме по салоните на училищата.А унгарците доколкото знам си имат даже спортно училище където са от понеделник до петък и тренират здраво!
    Друг фактор е липсата на конкуренция.
    Хърватите колко по-малка държава от нас са,а имат 10пъти повече клубове!!!Ние сме само с един (хайде да кажа два) хубав клуб с традиции и постижения..и има 3-4 малки клубчета които не са виждали как се играе по световни и дори не знаят за какво става въпрос.Те нямат пари да си пратят състезателите на републиканско...а това трябва да го удържа федерацията(може би)
    А на състезанието като се почна...1,2,3,4...15 хърватски клуба!!!И всичките на ниво отиват да се борят за медали!И съм сигурен че това не са им всичките...

    Талант има,треньори има!И то повече от колкото в другите държави!!!Липсват средства и пари!!!


    Ама какво да се направи, съдбата е жестока! Ще продължавам да си тренирам и да живея в мизерия... ще ходя на състезания и ще се боря за БЪЛГАРИЯ!!! Ще ме бият,но аз си знам какво съм постигнал!
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by Empire 02.01.08 0:27

    Каква приятна изненада Smile

    България sux много яко при това.
    Ние сме най-скапаната държава в целия свят( може би след Караманалуго или Тумпа-балумпа в централна Африка ).

    Иначе БРАВо за успеха ти и не се отказвай Smile
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by ssk 02.01.08 1:12

    Гледах, май в ЮАР, имаше един българин - треньор по гимнастика. Бачкаше във една много добре уредена зала и постоянно говореше за преимуществата от страна на държавната политика. Smile


    Но има и един друг момент - дали спортът е най - належащият проблем на БАлгария. (с правописната грешка намеквам нещо...)
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by Empire 03.01.08 12:03

    То какво не ни е проблемно на нас-образованието,спорта,интеграцията,финансовата стабилност,армията...
    Пълни мурдари сме.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by ssk 04.01.08 16:31

    Бойко Борисов го каза вчера май по БНТ, в нашата държава има много неуредени сектори и това му била причината да иска преждевременна смяна на правителството.
    avatar
    Kefo
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 4
    Registration date : 01.01.2008

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by Kefo 08.01.08 20:20

    Оооо я стига... Нещата се зле и колкото и да се оплакваме нищо не можем да направим по въпроса!!! Стига сте се оплаквали Smile Почвайте да работите за себе си. Държавата си е държава, вие сте си вие...развивайте си се в посоките които сте избрали и стига сте се оплаквали. Smile
    кот бегемот
    кот бегемот
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 69
    Registration date : 16.12.2007

    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by кот бегемот 08.01.08 20:44

    Kefo написа:Оооо я стига...нещата се зле и колкото и да се оплакваме нищо неможем да нарпавим по въпроса!!!Стига сте се оплаквали Smile Почвайте да работите за себе си.Държавата си е държава,ве сте си вие...развивайте си се в посоките които сте избрали и стига сте се оплаквали Smile
    нищо не каза

    Sponsored content


    За спорта в България Empty Re: За спорта в България

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 10.05.24 11:40