BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

2 posters

    Ще се върна на 3 Септември

    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Ще се върна на 3 Септември Empty Ще се върна на 3 Септември

    Писане by ssk 23.08.07 0:29

    Днес (23.08.07 Четвъртък) сутринта заминавам на почивка до 3. Дотогава сте в пробен период и ако не съм доволен от работата ви в полза на форума ще ви отнема правата на модератор! За да бъда доволен е добре да видите какво може да направите от задачите . Може също така, ако не се вписвате в задачите, да се развихрите с нови теми и постове, ние имаме нужда от тях! Добре е да опитате да влезете в връзка с другите модератори. Надявам се като се върна да видя един образцов форум с модератори, които чрез това, което са писали доказват, че са интелегентни хора и могът да изразяват мнението си по един интелегентен начин!

    //add by BodyKey

    Всеки един модератор да се заеме с някоя от задачите написани в "За модераторите" - "Задачи" и да представи проектите в темата "Задачи"
    Администратор ssk вече се върна!
    G1BELKO
    G1BELKO
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 100
    Age : 33
    Location : Габрово
    Registration date : 22.08.2007

    Ще се върна на 3 Септември Empty Re: Ще се върна на 3 Септември

    Писане by G1BELKO 05.09.07 10:20

    От четвъртък до неделя няма да съм у дома( дотогава не сте в испитателен срок просто защото няма как да ви махна правата) Very Happy Много съжалявам, че няма да съм тук за откриването на форума,но просто така се получава. Надявам се след като се върна да видя един прекрасен форум пълен с потребители lol!
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Ще се върна на 3 Септември Empty Re: Ще се върна на 3 Септември

    Писане by ssk 05.09.07 10:24

    И аз съм така зажялост....от днес обаче ще предсавя форума на блогърите... От вас очаквам спама с банери и линкове....

    Sponsored content


    Ще се върна на 3 Септември Empty Re: Ще се върна на 3 Септември

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 21.05.24 0:20