BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

3 posters

    Egasimus vs Genata

    кот бегемот
    кот бегемот
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 69
    Registration date : 16.12.2007

    Egasimus vs Genata Empty Egasimus vs Genata

    Писане by кот бегемот 11.01.08 17:31

    [преместено от ssk от темата за расизЪма и поради тва обезсмислило се]

    кот бегемот написа:получават пари, уважаеми другарю, пари.

    [GEnaTA написа:егасимус
    Ела да ми търкаш гъза, а аз ще ти давам по 5 лв на търкане. Все пак за тебе парите са важни нали?

    ----------

    кот бегемот написа:уважаемият другар крокодил е толкова проницателен, но в случая греши - на скромния егасимус пари не му трябват. въпреки това, може би уважаемият ще благоволи да обмисли пускането на обява в някой вестник? вероятно би намерил подходящ кандидат за специфичната работа.

    стане, значи понеже хората съдят за етноса, не трябва да се купува вестникът? голяма загуба, бих казал, във вестника могат да се намерят такива интересни обяви...


    Последната промяна е направена от на 11.01.08 20:21; мнението е било променяно общо 2 пъти
    [GEnaTA]
    [GEnaTA]
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 89
    Age : 32
    Location : Силистра
    Registration date : 27.10.2007

    Egasimus vs Genata Empty Re: Egasimus vs Genata

    Писане by [GEnaTA] 11.01.08 18:28

    Драго ми безполово същество(егъзимус),след доста твои коментари стигнах до извода,че ти си почитател на материалното, но в последния ти коментар забелязвам нещо странно - изневеряваш на себе си? сигурен ли си, че си добре?
    кот бегемот
    кот бегемот
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 69
    Registration date : 16.12.2007

    Egasimus vs Genata Empty Re: Egasimus vs Genata

    Писане by кот бегемот 11.01.08 18:42

    уважаеми, позволете ми да ви напомня, че, опитвайки се да продължите моята "шега" и едновременно с това да ме унижите, се отклонявате от рамките на всякаква разумна дискусия и мисъл, по начин, смея да кажа, забавен. а на въпроса ви се боя, че нямам отговор. вие добре ли сте?
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Egasimus vs Genata Empty Re: Egasimus vs Genata

    Писане by Empire 12.01.08 0:49

    Хах живeeм в консуматорско общество Smile Всички сме почитатели на материалното,ако ли не поне на плътските удоволствия.

    Sponsored content


    Egasimus vs Genata Empty Re: Egasimus vs Genata

    Писане by Sponsored content


      В момента е: 14.05.24 12:59