BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

2 posters

    еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета!

    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета! Empty еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета!

    Писане by drunken_sailor 22.11.07 21:29

    Факт. дълго време се сдържах тук в този форум, но набарам ли хюмненца като Empire на живо, ... Хитлер да им напомощ! не за друго, да видят кво е да гризнат дървото, мамичката им недорасла ! най ме е яд на педали нещастни раздаващи акъл за кое как е абе идиот ! Вземи поне за майка си да се погрижиш и тогава тръгвай да опраявяш държавата, мамка му !
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета! Empty Re: еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета!

    Писане by drunken_sailor 22.11.07 21:41

    отплеснал съм се днес ..... та, да продължа по темата ! бива ли човече което не знае кое как е, как да си го вкара, потенциално в мъжко или женско да гласува ?!

    е такива като Empire с закон требе да им се забрани да гласуват! то горкото за задника си не може да се погрижи, тръгнало акъл да раздава! не само това ! за такива като въпросния идиот/хитлерист требе да се въведе зължетелна терапия с елктрошок и тухла четворка ! .. тухлата в тиквата, ама ректално .... Аман от мухльовци прочели единствено вицовете в жълти вестници ! мамичката му да еба, как може един боклук да се мери с мен, при положение че съм изчел 2 селски читални + около 2000 тома книги в къщи ?!
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета! Empty Re: еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета!

    Писане by drunken_sailor 22.11.07 21:42

    няма как разбира се ! то това да си българин и да пикаеш по темата е 2 различни и незвисими простотиии !
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета! Empty Re: еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета!

    Писане by drunken_sailor 22.11.07 21:45

    това за книгите го споменах, не за друго, ... просто хитлеристчето не може и 1 книга да докаже купена по собствено желание!
    [GEnaTA]
    [GEnaTA]
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 89
    Age : 32
    Location : Силистра
    Registration date : 27.10.2007

    еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета! Empty Re: еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета!

    Писане by [GEnaTA] 23.11.07 20:49

    Комплексар!

    Sponsored content


    еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета! Empty Re: еххх ка ги мразя такива нещастни копеленцета!

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 21.05.24 0:58