BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+3
Empire
Severina
drunken_sailor
7 posters

    Форум без модерация, цензура или зрители

    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 13.11.07 21:34

    северина
    един ден всички ще умрем ! имаш проблем с това ли?
    avatar
    Severina
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 37
    Registration date : 06.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Severina 13.11.07 21:50

    drunken_sailor написа:северина
    един ден всички ще умрем ! имаш проблем с това ли?

    Не, не знам защо реши така? Не става дума за страх от смъртта, а за силна болка, продължаваща 15 години, почти непрекъснато. Може би съвета ти към жената е да сложи край сама..???

    Може би не ти се чете? Но тогава как го отсече..?

    "Искам си живота! Щастлива съм, ако 15 минути съм без болки и мога да сготвя, почистя и изпера. Не да пия кафе или да гледам телевизор. Само да не ме боли! Да вървя! “
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 13.11.07 22:09

    Съвета ми е драга .. всичкое преходно,вкл болката. Всъщност болката драга е най преходното.
    avatar
    Severina
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 37
    Registration date : 06.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Severina 13.11.07 22:31

    Философстването, драги, не е лошо нещо..
    Само, че в случая става дума за реална, физическа болка! Нея трудно ще утешиш с приказки и разсъждения. Ти представяш ли си изобщо за какво става дума?


    Последната промяна е направена от на 14.11.07 21:26; мнението е било променяно общо 1 път
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 13.11.07 22:52

    севи
    драга, защо смяташ че не съм ?
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Empire 14.11.07 20:19

    Ти си болен.

    Сигурно и за сираците и сакатите мислиш същото.Да ги отървем от болките на този свят,щото и без това няма кои да се грижи за тях като хората
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 15.11.07 21:43

    Empire
    сигурно си доста глупав, нали ?

    Я да те питам, сираците ако са цигани в крематориума ли отиват или когато станат пълнолетни ?
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Empire 15.11.07 22:16

    Първо ако зависеше от мен,нямаше въобще да има сираци в БГ,независимо били те цигани или българи.

    Крематориум не,но по строежи,шивашки предприятия и прочие професии за които не се изисква много акъл защо не?
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 15.11.07 22:46

    Empire
    а ти с многото акъл къде си бре Smile)) леле колко си тъп .. не е истина просто ! тръгнал да определя кой кво да прави, бачка и живее! идиот!
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 15.11.07 22:51

    Empire написа:Първо ако зависеше от мен,нямаше въобще да има сираци в БГ,независимо били те цигани или българи.
    ?

    и как точно ще го направиш, много ми е интересно ?
    Ще ги осиновиш ли ? Че ти заплата още не си взел, тръгнал световните проблеми да решава ! Shocked affraid lol!
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Empire 16.11.07 15:42

    Малоумняк

    От 13 годишен работя като барман по морето,а от 2 години и като "викач".
    С тебе повече няма да споря за каквото и да е било-хем си тъп,хем туркофил.

    Някой ден се запиши в ДПС.
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 16.11.07 20:39

    Empire
    ахаааааа от 13 годишен нарушаваш закона а ревеш тука за глупости ! Ти лъжец ли си или просто се праиш на готин ?
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Empire 16.11.07 23:26

    Тебе *б*л* ли са те манафите или само искаш да го направят?

    //add by bodykey

    "drunken_sailor" неможе да определя дали този форум ще е без цензура,въпреки че го е написал в темата. Когато псувате разваляте представата за добър форум в някой потредители.
    Затова слагайте цензура! Smile
    G1BELKO
    G1BELKO
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 100
    Age : 33
    Location : Габрово
    Registration date : 22.08.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by G1BELKO 17.11.07 10:12

    Добре бе хора как да ви се помоля да слагате цензура Exclamation

    //add by bodykey

    Изпреварих те ! Smile
    pass
    pass
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 4
    Registration date : 25.11.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by pass 25.11.07 12:37

    съфорумци,
    аз току що се родих...
    затова, най-напред - Здравейте!
    ама за второ ще е:
    не се дръжте като пейзани, моля ви.
    ами, да се обиждате на тъпотия, просто е тъпо!
    ми помислете, кой обижда. ми слабият!
    този, който не може да докаже правотата си с доводи.
    айе, че много се разприказвах за току-що роден...
    баси устата! Embarassed

    PS. Ъ, де ми е подписът ?
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by ssk 25.11.07 13:02

    Донякъде си прав. Идеята ми е именно да се използва културен език за казаното, доводи, аргументи - един приличен облик. Но това ми желание за форума си "противоречи" с идеята за свободно слово и неусетна модерация.
    pass
    pass
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 4
    Registration date : 25.11.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by pass 25.11.07 13:44

    ssk написа:Донякъде си прав. Идеята ми е именно да се използва културен език за казаното, доводи, аргументи - един приличен облик. Но това ми желание за форума си "противоречи" с идеята за свободно слово и неусетна модерация.

    сигурен съм, че ще стане!
    всеки иска да бъде уважаван... а какво уважаваме в същност? ами ценностите които притежаваме... колкото по-вече, толкова по-добре!
    въпрос на време и...ценностна система. Wink
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by drunken_sailor 30.11.07 20:42

    да бе .. оня мухьл Empire .. фашисткото копеленце .. набарам ли го, ще му обясня разликата между циганите и зъбките му по асфалта! Нищо лично, просто мразя недорасли нещастни педали !
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by ssk 01.12.07 1:15

    Защо се самонабутах с този форум без модерация?!? Досега трих безмислените мнения, ама тука съм каза без... Айде моля ти се поддржай добрият тон. Smile
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Empire 01.12.07 12:30

    drunken_sailor написа:да бе .. оня мухьл Empire .. фашисткото копеленце .. набарам ли го, ще му обясня разликата между циганите и зъбките му по асфалта! Нищо лично, просто мразя недорасли нещастни педали !

    Ей,недо*бания !

    Като те гледам на снимките единственото,което можеш да ми набиеш е една чи*ия.
    Виси си пред компа и заплашвай колкото си искаш,защото никога няма да имаш смелостта да превърнеш заплахите си в реалност.
    Куче дето много лае не хапе. lol!
    pass
    pass
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 4
    Registration date : 25.11.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by pass 02.12.07 12:48

    drunken_sailor написа:да бе .. оня мухьл Empire .. фашисткото копеленце .. набарам ли го, ще му обясня разликата между циганите и зъбките му по асфалта! Нищо лично, просто мразя недорасли нещастни педали !

    Very Happy а дораслите и щастливи педали? да не би да ги обичаш? lol!

    начи мноо ме разсмя, да знаеш! cheers
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by ssk 02.12.07 19:25

    хахахахха пасс и мене расмя... Smile
    кот бегемот
    кот бегемот
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 69
    Registration date : 16.12.2007

    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by кот бегемот 16.12.07 11:28

    добре сте ме заварили и мене, начи

    хал-хабер си нямам кво става в тая тема (освен че се псувате; ако въобще става нещо друго), обаче тва ме поразсмя:
    Empire написа:Първо ако зависеше от мен,нямаше въобще да има сираци в БГ
    lol!

    Sponsored content


    Форум без модерация, цензура или зрители Empty Re: Форум без модерация, цензура или зрители

    Писане by Sponsored content


      В момента е: 15.05.24 9:18