BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

    разказ: Целувам те, котенце

    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Целувам те, котенце Empty разказ: Целувам те, котенце

    Писане by cefules 16.10.07 14:15

    Ще я убия!
    После и него ще убия! Толкова ли е глупав! Хващам се за главата! Невероятен шемет, да го трепе ли човек, да го съжали, ли! И с такъв да ми слага рога! Ще убия и себе си. Даже най-добре е да започна със себе си. Избухвам в смях, касиерката ме гледа ококорена, ръката й на паник бутона. Махам й, тръгвам си. Хиля се и не мога да се спра. След малко ще се оправя. Ще мина през оръжейният магазин, ще огледам за оръжия, ще се откажа да купя, защото по-голямо удоволствие ще ми достави да я убия с голи ръце. Сядам на една пейка, вече не се смея, а плача. Толкова нелепо не съм се чувствал. Срамувам се от храстите и от дърветата, от слънцето и облаците. Срамувам се, че ме има. Толкова да ме подцени. Да ми сложи рога с такъв виртуоз на идиотщината. Трябва да му се даде златна купа за най-тъпата издънка на планетата и всички времена. Направо вкара гол от центъра. Плача, а пак ме напушва смях. Някаква лелка ме гледа объркано от съседната пейка. Какво толкова? Не е ли виждала глупак. Ама баджанака е по-глупав и от мен. Абсолютен рекордьор.
    Тръгвам тази сутрин да тегля кредит. Всичко уговорено, готово, трябва само да ида, преброя пачките и да ги свия в джоба. Настроението – на шест. Благоверната ме е наградила с незапомнено див секс. Помислих си, че се е възбудила заради парите и това възбуди и мен, а истината е била следната. Той я е започнал, докарал я е донякъде, тогава аз се връщам и е принуден да прекъсне и да се скрие. Къде? Къде може? Освен всичко останало са лишени и от въображение. Като тривиален виц – в гардероба. Миличкият. Гледам я гола в леглото, стене, че чак вие. Говори мърсотии, кикоти се, бясна мадама ви казвам. С такова чудо да живея, а да не знам. Но ще я убия. Колкото и страхотно да беше ще убия......

    Целият разказ:

    http://cefulesteven.blog.bg/viewpost.php?id=122194

      Similar topics

      -

      В момента е: 20.05.24 15:41