BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+2
ssk
drunken_sailor
6 posters

    Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му!

    arkos
    arkos
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 97
    Age : 37
    Location : Велико Търново
    Registration date : 22.01.2008

    Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му! - Page 2 Empty Re: Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му!

    Писане by arkos 26.01.08 0:40

    Empire написа:Окей Smile
    Но знаеш ли кой е архонт Слави Бинев? Кандидат кмет на "Атака" за София?
    Относно излъгания народ-какво успя да направи Волен в парламента и по принцип? Само празни обещания до сега дава,като всички останали.
    Относно големите предприятия НЕК, БТК, ВиК,БТ, и пр. не съм съгласен да бъдат изцяло на държава,но тя трябва да има участие в тях.
    А, ти какво искаш да направи с 20-30 човека в парламента? При условие, че общия брой е 240 и останалите 210 са се обявили против тази партия? Ми много ясно, че нищо няма да могат да постигнат, като конкретни закони говоря. А иначе, ако не друго, поне успяват в някаква степен, да разтрабяват за неща, които Управляващите се опитват да сключат зад гърба на хората. Сега всички ще ме атакуват, че съм негов адвокат, който ,каквото иска, това да мисли. Но е факт, че след тяхната поява, всички десни, а и леви партии, започнаха да ги имитират, да се правят и те на патриоти, да се обявяват против ДПС, а това е доста смешно поведение, да не кажа - лицемерно.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му! - Page 2 Empty Re: Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му!

    Писане by ssk 26.01.08 0:47

    Винаги съм мислел, че една партия е по - респектираща, когато сама си признава грешките и ги оправя, в такъв случаи нямаше да има нужда от крайни националисти, които да настройват народа срещу етносите. Да се възползваш от човешките слабости на народа (да се обединява само когато е против нещо/ някой) е долно и подло.
    arkos
    arkos
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 97
    Age : 37
    Location : Велико Търново
    Registration date : 22.01.2008

    Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му! - Page 2 Empty Re: Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му!

    Писане by arkos 26.01.08 0:55

    Да, това е един от минусите на тяхната програма. Лъха твърде много расизам и негативизъм, а българите са толерантни, и нетърпят такива екцесии, и затова регистрираха такъв процент, ако бяха по-умерени, Днес можеш да са в челната тройка. Иначе ,и аз съм за обединение в Името да се направи нещо добро и положително, а не в името да се унищожи нещо (без да броя ДПС,все си мисля, че проблемите ни идват от там).

    Sponsored content


    Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му! - Page 2 Empty Re: Защо ме е гнус от Атака и по точно от Волен и ибрикчиите му!

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 19.05.24 20:24