BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

2 posters

    разказ: Забременя от поглед

    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Забременя от поглед Empty разказ: Забременя от поглед

    Писане by cefules 23.09.07 13:11

    Забременя от поглед. Рядко се случва. Повече не се срещнаха, това често се случва. За части от секундата стана. Гъста мъгла над непознати планети бяха очите му. Изчезнаха зад придошлите в автобуса талази хора. Тя не разбра какво е станало с нея. Почувства лек светомаеж. Забрави за него. Вече ме имаше, развивах се в съзнанието й, растях. Много неща не разбирах и трябваше да я питам, а тя да ми ги обяснява. Не беше наясно, че въпросите й задавам аз. На много от тях нямаше и задоволителен отговор. Учудваше се, че е приела отговорите без да се запита за тях. Изпитваше често усещането, че поглежда за пръв път и така беше. Чрез мен тя поглеждаше за пръв път към много от нещата които беше свикнала. Имаше нужда от мен. Самотна беше. Забързаният живот не й позволяваше да си го помисли. Тя си имаше други деца. Истински от плът и кръв. Откакто се появих, забеляза колко са големи. Загуби част от чувството си за покровителство над тях и сама изпита нужда от покровителство над себе си. Струваше й се, че ги обиква повече. Но истината беше, че към нейната обич се прибави и моята, а тя беше различна. Нощем кошмарите й ме преследваха и се опитваха да ме разкъсат. Денем бързо усвоявах материала. За седмица се научих да работя с Ексел да правя двойно счетоводство и да прикривам приходи. Беше ми забавно, стана забавно и на нея. Възвърна свежест. Смееше се често. Сияеше. Стана привлекателна. Появиха се ухажори. Ревнувах я, разбира се, а тя не можеше да си позволи пред мен да се подаде на изкушението.......

    Целият разказ:

    http://cefulesteven.blog.bg/viewpost.php?id=113211
    avatar
    Krondev
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 7
    Location : Казанлък
    Registration date : 10.08.2007

    разказ: Забременя от поглед Empty Re: разказ: Забременя от поглед

    Писане by Krondev 23.09.07 15:19

    Още един шедьовър Smile Възхищавам ти се как можеш да пишеш всеки ден по един, че даже и по два разказа и да са толкова емоционални Smile
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Забременя от поглед Empty Re: разказ: Забременя от поглед

    Писане by cefules 24.09.07 14:38

    Стискай палци да съм все така. Благодаря тиSmile)))

    Sponsored content


    разказ: Забременя от поглед Empty Re: разказ: Забременя от поглед

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 20.05.24 18:27