BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

3 posters

    разказ: Зад аватара

    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Зад аватара Empty разказ: Зад аватара

    Писане by cefules 20.09.07 12:02

    Той сърфираше на няколко места. Тя сърфираше на няколко. Срещаха се на едно и това място отбягваха когато не искаха да се срещат. Див интелектуален танц до зори беше често. Често на зазоряване й се привиждаше, че вървят край ботаническа градина на морски бряг, тя държи в едната си ръка обувките си на високи токчета, а в другата неговата ръка. Плискаше лицето си, за да разкара видението. Уморена слизаше и запалваше колата. Нарушаваше правила и отговаряше злобно на ругатните. Иначе изглеждаше толкова миловидна. Крехко врабче с тъмно руса коса. Малко отнесена понякога. Чаровна усмивка имаше, едно накривено зъбче. Той, аватар неандерталец. Изглежда рисуван от него самият. Някъде тя имаше телефона му. Имаше и колики понякога. Няколко злобливи ухажора. Пренебрегнати. Доста повече бяха тези които и пренебрегнати я обожаваха, но по-самотна я караха да се чувства. Нея обожаваха, лягаха при съпругите си.....

    Целият разказ:

    http://cefulesteven.blog.bg/viewpost.php?id=112171
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    разказ: Зад аватара Empty Re: разказ: Зад аватара

    Писане by ssk 20.09.07 12:57

    Там не съм регистриран, за да оставя коментар, но наистина е хубаво.
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Зад аватара Empty Re: разказ: Зад аватара

    Писане by cefules 21.09.07 12:07

    ssk написа:Там не съм регистриран, за да оставя коментар, но наистина е хубаво.

    Благодаря ти. От все сърце. Тук също ми е радост да получавам коментари. Препратката просто се налага. Имам сериозни причини, а не е единствената причина, че искам да ми бъде посещаван блог.а ми. Тя в действителност е най-маловажната в случая.

    Тук много ме радва, защото мястото наистина има дух който ми харесва и се чувствам много добре. Вярвам, сигурен съм, че и посещенията ще станат завидно много. Мястото е страхотно. Smile
    avatar
    Krondev
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 7
    Location : Казанлък
    Registration date : 10.08.2007

    разказ: Зад аватара Empty Re: разказ: Зад аватара

    Писане by Krondev 21.09.07 18:36

    Уау... Тази история защо ли ми изглежда адски позната Smile От известно време прекарвам по цели нощи пред компютъра за да си чатя с една дама, която е доста далеч от мен и като прочетох разказа целия настръхнах. Накара ме да се позамисля доста сериозно Smile Непременно ще отделя време да погледна и другите творби в блога ти Smile
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Зад аватара Empty Re: разказ: Зад аватара

    Писане by cefules 22.09.07 12:15

    Krondev написа:Уау... Тази история защо ли ми изглежда адски позната Smile От известно време прекарвам по цели нощи пред компютъра за да си чатя с една дама, която е доста далеч от мен и като прочетох разказа целия настръхнах. Накара ме да се позамисля доста сериозно Smile Непременно ще отделя време да погледна и другите творби в блога ти Smile

    Благодаря ти. На кой ли от нас не се случва това за което говориш. Smile Интернет е и господство на общуването на разстоянието и откриване на други качества, освен видимите черти на които твърде много разчитаме при пълен контакт, а както е казал поета: "най-същественото е невидимо за очите", интернет ни отвори много врати и пътеки към душата, но като всеки пряк път си има и своите опасности. С много болка написах този разказ. Знаех, че макар и личен ще се приеме лично от много, много читатели и се радвам, че се потвърждава.


    Smile

    Благодаря ти от все сърце.

    Sponsored content


    разказ: Зад аватара Empty Re: разказ: Зад аватара

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 20.05.24 17:31