BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

2 posters

    И тъй...

    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    И тъй... Empty И тъй...

    Писане by swg 02.09.07 15:33

    sunny

    И тъй, след консумирането на голяма чаша с боза, се хванах за работа. Пробвах всякак, допитвах се до художник, мислих и опитвах...
    Резултатът:

    Предлагам главната страница да бъде само официална - без излишни прозорци, само с бутоните от първата степен (регистрация и някои основни) и евентуално някои банери най-отдолу.
    Основният светло кафяв мътен цвят на страницата да стане бледо резедав, който цвят е весел и приятен, а прозорците да се запазят както са сега - тъмно кафяви. Това ще изисква съвсем малко промяна (кода на bgcolor).
    Ето линк на това как би изглеждала така страницата:

    http://forum-bulgaria.hit.bg/index.html

    Very Happy


    Последната промяна е направена от на 03.09.07 1:25; мнението е било променяно общо 1 път
    G1BELKO
    G1BELKO
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 100
    Age : 33
    Location : Габрово
    Registration date : 22.08.2007

    И тъй... Empty Re: И тъй...

    Писане by G1BELKO 02.09.07 15:38

    swg, човече, за мен ти си гений (поклон)
    G1BELKO
    G1BELKO
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 100
    Age : 33
    Location : Габрово
    Registration date : 22.08.2007

    И тъй... Empty Re: И тъй...

    Писане by G1BELKO 02.09.07 15:46

    Има ли как на началната страница да звучи химна,а аз бих бил дори по-щастлив ако звучи "Шуми марица"
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    И тъй... Empty Re: И тъй...

    Писане by swg 02.09.07 16:58

    Не, просто съм един добър поет с известни технически знания и опит .
    Но не съм програмист, уви...
    А химна - ами той си звучи - само че ако ти е бавна връзката, трябва да изчакаш малко да се натовари и ще почне. Освен това, ако ползуваш браузъра FireFox , трябва да си изтеглиш и инсталираш една звукова приставка, без която не може - той я няма. Изтегля се оттук:
    https://a248.e.akamai.net/7/248/51/20060309/swdlp.apple.com/images/en_US/btn_downloadnow.gif
    Като изтеглиш файла на приставката - кликваш на иконата и следваш указанията.

    Имам идеи бол, въображение - на поет, време - колкото искаш, но не всичко мога да направя, уви... Е, старая се.

    Sponsored content


    И тъй... Empty Re: И тъй...

    Писане by Sponsored content


      В момента е: 27.04.24 6:55