BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

    В плен на нимфите/продължение на "Сред подобията й&quot

    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    В плен на нимфите/продължение на "Сред подобията й&quot Empty В плен на нимфите/продължение на "Сред подобията й&quot

    Писане by cefules 08.10.07 9:55

    -Коя за теб е истинската жена?
    -Тази която може да те погали по крилете.
    Въпросът й ме застреля. Откъде й хрумна? Имат отвратително много гълъби, но пък от кафе автоматите им тече черна отвара за възкресяване на мъртви, допреди четвърт час се боях, че прибера ли се в хотела, ще помириша възглавницата и ще спя непробудно седемдесет и няколко дни, разбира се, ще съм пропуснал премиерата на „Дъщерята на слънцето”, ще съм спестил около двеста кутии цигари, нервите на модераторите в двадесет форума, инфаркта на двама литературни критика, мокрите сънища на четири сервитьорки и успокоителните таблетки на няколко световни конспиратори които в мое отсъствие ще завладеят без никакви проблеми съзнанието на масата. Дремех и вървях, сега имам чувството, че в мозъчните ми гънки са се превърнали в игриви червеи. Пълзят възбудени един по друг, физическо е усещането на мислите ми. Иначе града е малък и тих. Пейзажът е страховит и нежен.....

    Цялата история:

    http://cefulesteven.blog.bg/viewpost.php?id=118373

      Similar topics

      -

      В момента е: 14.05.24 6:44