BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

2 posters

    разказ: Романтици

    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Романтици Empty разказ: Романтици

    Писане by cefules 22.09.07 12:17

    Тринадесет години се готвех да го напусна. Когато поставях подписа си до неговият си мислех за това, че ще го напусна. Когато в една обща прегръдка се сляхме, аз, той и новородената ни дъщеря си мислех за това, че ще го напусна. Мислех си и когато се унасях доволна от ласките му, че въпреки това ще го напусна. Мислех си го и когато закъсняваше и когато идваше на време. Когато излизаше на бира с приятели и когато не излизаше. Когато му гостуваха и когато ходехме на гости........


    Целият разказ:

    http://cefulesteven.blog.bg/viewpost.php?id=112834
    avatar
    Krondev
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 7
    Location : Казанлък
    Registration date : 10.08.2007

    разказ: Романтици Empty Re: разказ: Романтици

    Писане by Krondev 23.09.07 15:16

    Невероятен разказ Smile Още като прочетох "Зад аватара" ме спечели като фен, но с тази определено се затвърди. Наистина много заинтригуващ разказ с изненадваща развръзка Smile
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    разказ: Романтици Empty Re: разказ: Романтици

    Писане by cefules 24.09.07 14:37

    Благодаря тиSmile
    Натрупаха ми се доста "интернет" - истории. Дори и днес ще пусна такава. Като препускащ юзър вече пет години събрах много, много впечатления. И макар голяма част от тези истории свършват тъжно, самият факт, че още сърфирам, още по-усмихнат от някога, по-жизнен, изпълнен със сили, е доказателство, че тъжното в историите ми е по-скоро едно предупреждение за нещо възможно, но малко вероятно. И все пак хубаво е да се напише, защото по-добре написана приказка, отколкото изживяна история.

    Благодаря ти от все сърце.

    Sponsored content


    разказ: Романтици Empty Re: разказ: Романтици

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 26.04.24 16:45