BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+10
Dedov
Пухчо
petyr
deathrose
Severina
ssk
mitko_cskarq
Rein
BodyKey
G1BELKO
14 posters

    За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 27.09.07 0:00

    ssk написа:Забравяш за другите в тази партия: българският синоним на Майкъл Джексън (вече бивш член) и личната му охрана, дето се би със студент и пенсионер...
    Да, Кузов.. педофила в Русе, доносниците в ПГ Атака ... направо не е истина...
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by ssk 27.09.07 0:17

    И бившите ДС агенти, които Сидеров така приветства. (като редовен в нюза предполагам знаеш)
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 27.09.07 0:30

    Абсурдността е горе долу следната :
    1. Атака, разбирай Волен, обвинява ДПС, че са продукт на ДС
    2. Атака, иска да приеме всички "разузнавачи", щото те били кадрови офицери, не били от лошите, тоест доносници
    3. Все пак Кадровите офицери се създали агентурната мрежа - разбирай ДПС, според Атака.

    та, кво става ? В крайна сметка, освен да си докараш главоболия, друго човек не постига търсейки смисъл в Атакуващите.
    За мен лично, атака е загубена кауза. Добра идея, лоша история.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by ssk 27.09.07 0:45

    Аз лично не подкрепям Атака. Не защото обича да задава неудобни въпроси за другите партии, не защото са нови неопетнени лица (или по - скоро бяха), не защото използват 4 - тата власт за реклама. Аз не ги подкрепян , защото за да наберат популярност изрекоха небивилици, които всеки средно интелегентен човек би трябвало да се сети, че са неусъществими. Също така, защото заради популярноста си подтикват народа към етническа вражда и често нагнетяват обстановката ("леко" е противоконституционно). Не ми харесват скандалите в които се забъркаха хора от партията. Харесвам само книжарницата на която собственик основният им съпартиец в Силистра....
    Пухчо
    Пухчо
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 5
    Location : Germany
    Registration date : 19.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Пухчо 29.09.07 0:06

    Моряшки, евала !
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Dedov 30.09.07 15:46

    Е, като не харесвате АТАКА, обединете се около нещо друго, иначе отново идва Доган! Лошото е, че това, другото, вече сме го виждали...
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by ssk 05.10.07 23:25

    Аз лично имам някакви симпатии към "Новото време", мо повече за да имам страна, различни от расистки партии като ДПС и Атака....
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 06.10.07 20:10

    Дедов
    Не ти Доган проблема ! Проблема ти драги ми сънароднико е друг. Дали можеш да се сетиш или да го назова ?
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Dedov 06.10.07 21:39

    drunken_sailor написа:Дедов
    Не ти Доган проблема ! Проблема ти драги ми сънароднико е друг. Дали можеш да се сетиш или да го назова ?
    Айде, де, давай! Интересно ще бъде да те изслушаме...
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 06.10.07 21:44

    ами като ти гледам ника и аватара ... и коментарите ти в други форуми, атакуващи .... мога да измисля доста.
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Dedov 06.10.07 21:55

    drunken_sailor написа:ами като ти гледам ника и аватара ... и коментарите ти в други форуми, атакуващи .... мога да измисля доста.
    Е, айде де, сега да ти се молиме ли?!...
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 06.10.07 22:19

    това молба ли беше или ?
    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by BodyKey 13.10.07 10:30

    Аз нямам против "Атака" ,както каза и ssk "щом е направил такава партия от началото"
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by ssk 13.10.07 12:25

    Снощни един явно лудичък дядка се спря до компанията, с която бях и почна да приказва, на нас ни беше весело да му се "хилим" и не го изгонихме. Каза че от оня ден имал двойно гражданство. Взел и турско, защото си купил някаква вила в страната на ДПС и щял да стои там през зимата. Интересното беше, че след като си тръгваше му извиках, за кого ще гласува, оня каза за Волен Сидеров...
    Мести се в Турция и гласува за Атака... Трябва да забранят на някой хора правото на глас.
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Empire 13.10.07 17:01

    Трябва да забранят на някой хора правото на глас.


    На необразованите и турците например?
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Dedov 16.10.07 15:34

    Empire написа:Трябва да забранят на някой хора правото на глас.


    На необразованите и турците например?
    Само "правилните" хора с "правилните" гласове - напред към урните! Ти не - върни се! Ти също! Останалите може, напред към урните "ходооом марш!". Така ли?...
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Empire 16.10.07 23:35

    Жалко,че в България няма истинска националистическа партия Evil or Very Mad
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by cefules 21.10.07 13:25

    G1BELKO написа:Кaжете си мнението,нужна ли е "Атака" на българите,може ли да играе основна роля в политическият ни живот,за и против идеите на партията и нейния водач!

    Хайде сега, ще завъртя въпроса на друга страна.
    Защо в крайна сметка "Атака" успява да спечели сърца. Защо пробужда духа. Защо въпреки войната си с официозите които я подлагат на медийно ембарго е толкова популярна.

    Не слагам въпросителна след въпросите си. Реторични са.

    През последните години се случиха ужасяващи неща. Не преживяхме нито пандемия, нито войни, нито природни бедствия които да отнемат живота на десетки хиляди. И въпреки това населението намалява. Все по-малко хора по света говорят български и по-малко ще стават. Неродените са тези които са осъдени на смърт. Най-вече те. А животът на живите вече е по-скоро съществуване, приличащо много на съществуването на домашни животни. Умопомрачаващата идеология на сляпото консуматорство, на вулгарният материализъм, на хипнозата от ТВ - рекламите превръща народа в маса. Личността губи значение, свободата на индивида е по-скоро пречка. Пазарната икономика е въздигната едва ли не като религия. Нова религия, поставя ценностите по свои категории, в свой иерархаичен ред. Ценостите са пред разпад. Човек вече се превръща в механизъм , търговски механизъм на корпорации които не са български, дори.
    В един такъв момент не може човек да не се запита/ако все още е жив, човека/ харесва ли ми това. Свободен ли съм наистина. Защо ми се внушава свобода която не чувствам да има.
    Защо е свобода без цености. Какво е тя без любов. Как може да съм щастлив като градя щастието си върху нещастието на човек като мен.
    Разруха е тази идеология която вие коси сега.
    И когато си припомним, че сме хора, че не сме маса, а общество, не може да не потърсим ценностите си, а те са залегнали в идеологията на "Атака".
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Empire 21.10.07 15:07

    ATAKA :

    http://vbox7.com/play:14a6010f
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 23.10.07 23:38

    Ще си позволя да отговоря на въпросите въпреки че са рЕторични.

    През последните години се случиха ужасяващи неща. Не преживяхме нито пандемия, нито войни, нито природни бедствия които да отнемат живота на десетки хиляди. И въпреки това населението намалява.
    -----------
    случи се най ужасното нещо. Дефицит на идеи. 50 години комунизъм се оказа достатъчно за да не виждаме проблем в липсата на чест, достойнство и нуждата да търсиш далаверата...

    Все по-малко хора по света говорят български и по-малко ще стават. Неродените са тези които са осъдени на смърт. Най-вече те. А животът на живите вече е по-скоро съществуване, приличащо много на съществуването на домашни животни.
    ----------
    това е живота. идва нещо и си отива. Нищо не е вечно.

    Умопомрачаващата идеология на сляпото консуматорство, на вулгарният материализъм, на хипнозата от ТВ - рекламите превръща народа в маса. Личността губи значение, свободата на индивида е по-скоро пречка.
    -------
    това разбира се са глупости. Ако 3 дена вали дъжд, аз не си правя извода че ще вали за форевър.


    Пазарната икономика е въздигната едва ли не като религия.
    -----------
    Изпадаш в противоречие. Пазаранта икономика по принцип е следващата версия на дясната идея - личността е по важна от обществото!


    Нова религия, поставя ценностите по свои категории, в свой иерархаичен ред. Ценостите са пред разпад.
    -----------
    това са празни приказки...

    Човек вече се превръща в механизъм , търговски механизъм на корпорации които не са български, дори.
    В един такъв момент не може човек да не се запита/ако все още е жив, човека/ харесва ли ми това. Свободен ли съм наистина. Защо ми се внушава свобода която не чувствам да има.
    -------------------
    Свободата разбира се е идея която има смисъл за хората имащи нужда от свобода. Тези които смятат, че това е нещо което требе да им се даде наготово, очевидно нямат проблем.

    Защо е свобода без цености.
    -----------
    Какво е живот без правила, по които да го живея (МНОГО ИРОНИЧНО ДА СЕ ЧЕТЕ)

    Какво е тя без любов. Как може да съм щастлив като градя щастието си върху нещастието на човек като мен.
    ----------------
    Въпрос на цености и разбира се липса на излишн лицемерие. Я да те питам, ти как спиш въобще знаеики че всеки ден умират стотици хиляди хора от глад ?

    Разруха е тази идеология която вие коси сега.
    И когато си припомним, че сме хора, че не сме маса, а общество, не може да не потърсим ценностите си, а те са залегнали в идеологията на "Атака".

    ------------

    Е това как си го изкара от задника, не схванах. То логика и атака в едно изречение винаги е свързано с доста ирония все пак ...
    ТН
    ТН
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 96
    Registration date : 23.10.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by ТН 23.10.07 23:54

    Учудвам се как говорите единствено за "Атака" и идеологията и. Уж казваш, че хората не са "маса", а гледаш на "Атака" като един предмет, който не е съставен от личности. Извинявай, но с това твое изказване показа, че си "маса" ! Smile
    Искам да попитам всички вас... вие знаете ли кои са хората в "Атака" и отношение към тях имате ли? Защото не е важно отношението към "думичката" "Атака", а отношението към хората, които работят в тази партия ! Идеология всякаква... и все такава, че народа да и се "върже", както се вързва вече 17 години ! Големите "демократи" излезнаха с възгласи "демокрация", а гърлата им още не се бяха оправили от възхваляването на БКП ! Дойде... цар, дойдоха псевдонационалисти, разни измислени генерали... и всичките с идеологии ! И всички бяха разглеждани като СДС, а не Филип Димитров или Иван Костов, като НДСВ, а не Симеон, Кошлуков, като "Атака", а не Сидеров и Шопов, като ГЕРБ, а не Б.Б. !
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 23.10.07 23:57

    Пак си разбрал погрешно ! Не ме е*е масата атака. Дразни ме Волен Сидеров и ибрикчиите му.

    Колкото за другите - паразити са ! При това доказали се. Сидеров боклука обаче се заиграва с ценностна система която няма право дори с бинокъл да гледа, мръсния фашист нещастен....
    ТН
    ТН
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 96
    Registration date : 23.10.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by ТН 23.10.07 23:59

    Така е не съм ! За което се извинявам, защото ти беше цитирал, а аз неможах да разгранича кои реплики са твоите. Мойто мнение се отнася за този, който много обича идеологията на "Атака" ! Smile
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by drunken_sailor 24.10.07 1:42

    Чак извинения ... няма необходимост. Казвай си квото мислиш и толкоз.
    avatar
    KARINA
    Гост


    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by KARINA 27.10.07 12:28

    Аз познавам хората, които са в Атака в моя град . Там има и смислени хора, но те са малцинство и един по един си отиват. В такава вътрешна обстановка нормален човек трудно издържа. Разбирам бунта им, но знам, че други се ползват от него.

    Sponsored content


    За и против "Атака" и Волен Сидеров! - Page 2 Empty Re: За и против "Атака" и Волен Сидеров!

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 19.04.24 8:07