BULGARIA

Любими филми и по - старичко или по - новичко кино

Share
    corrupted
    Новак
    Новак

Брой мнения : 11
    Registration date : 10.08.2007

Любими филми и по - старичко или по - новичко кино

Писане by corrupted on 24.08.07 2:57

Смятате ли, че новото кино от последните 2-3 години е станало по - "некачествено". Аз мисля, че така просто последните по - нови филми бяха помия, разбира се има и изключения, но помиите от преди 6-7 г. и по - рано бяха доста по - малко на брой. Например от " 300 " или от "Ханибал: Потеклото" очаквах много повече, а филмите за Ханибал са ми една от любимиите поредици, давам пример и с Американски Пай 5, просто няма база за сравнение с миналите части...И така какво мислите вие?
    А любимите ми филми са Жега, Мълчанието на Агнетата, Седем, Аспарух, Пърл Харбър,Чистилището, Ловци на Духове 1,2 (1984, 1989), както и Американски Пай: Сватбата.
    geek afro geek afro elephant
    BodyKey
    Модератор
    Модератор

Брой мнения : 138
    Registration date : 22.08.2007

Re: Любими филми и по - старичко или по - новичко кино

Писане by BodyKey on 24.08.07 11:39

corrupted написа:Смятате ли, че новото кино от последните 2-3 години е станало по - "некачествено". Аз мисля, че така просто последните по - нови филми бяха помия, разбира се има и изключения, но помиите от преди 6-7 г. и по - рано бяха доста по - малко на брой. Например от " 300 " или от "Ханибал: Потеклото" очаквах много повече, а филмите за Ханибал са ми една от любимиите поредици, давам пример и с Американски Пай 5, просто няма база за сравнение с миналите части...И така какво мислите вие?
    А любимите ми филми са Жега, Мълчанието на Агнетата, Седем, Аспарух, Пърл Харбър,Чистилището, Ловци на Духове 1,2 (1984, 1989), както и Американски Пай: Сватбата.
    geek afro geek afro elephant

Новото кино стана по качествено от страна на филмите с повече "нефъзможни" неща за разлика от старите филми,а това е доста по-добре Smile Аз мисля че новото кино не е станало "по-некачествено"
    Аз гледам повече комедия и екшани с коли,като (както и ти каза) "Ловци на Духове","Американски Пай" ,"Бързи и яростни" (1,2,3) ...
    ssk
    Основател
    Основател

Брой мнения : 521
    Registration date : 08.08.2007

Писане by ssk on 02.09.07 19:13

Всяка година излизат по няколко качествени филма, като изгледаш много нови филми за една година, намираш само няколко хубави.... Но като гледаш стари отбрани филми е нормално да си мислиш така. Поредиците са друг въпрос, при тях просто често се изчерпва историята...

Новак
    Новак

Брой мнения : 19
    Registration date : 22.08.2007

Писане by AmyLee on 10.09.07 22:40

Според мен в новото кино спец ефектите изместват актьорската игра и на практика актьори се събират "от кол и въже" само да пасват като външност...което мен ме дразнил Във старите филми си личи кой може и кой не -там поради липсата на ефекти и компютърно нагласени неща всичко зависи от актьорите.От тази гледна точка повече уважавам старите филми,но не пропускам и новите....Не че нещо ама и аз искам да се нагледам на зрелищни експлозии и епични бойни сцени
    deathrose
    Напредващ
    Напредващ

Брой мнения : 25
    Registration date : 09.09.2007

Писане by deathrose on 17.09.07 17:18

съгласен с AmyLee(донякъде).наистина вече не се правят такива филми като 1 време,но просто вече има филми на всякакви теми и т.н.повечето филми са римейк на някоя известна лента от 60те или 70те и ефектите е правят по-близка до нашето време.иначе все 1 да вземеш някоя лента от 60та или 70та и само да я промиеш и понагласиш(защото няма да е перфектно запазена) и вече е готова за гледане.според мен киното има нужда от ефекти,ама не толкова мн

Sponsored content

Писане by Sponsored content

В момента е: 19.09.18 1:31