BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+2
BodyKey
swg
6 posters

    Предложения за форумът

    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Предложения за форумът Empty Предложения за форумът

    Писане by swg 23.08.07 8:40

    Very Happy
    Здравейте,
    Имам тук някои предложения:

    1. Предлагам да добавите и форум за ПОЕЗИЯ. Защото поетите са сериозно мислещи хора и има какво да кажат.

    2. Доста бях затруднен докато открия как и къде да се регистрирам. Добре би било логването и новите регистрации да стават още в главната страница, на видно място, както е прието навсякъде.

    3. Тъй като форумът е за България и в самите правила е записано да се ползува български - добре би било бутоните на главната страница да са надписани на български, както са хинтовете. А надписите за разни опции - също да са на български.

    Поздрав
    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by BodyKey 23.08.07 8:59

    swg написа:Very Happy
    Здравейте,
    Имам тук някои предложения:

    1. Предлагам да добавите и форум за ПОЕЗИЯ. Защото поетите са сериозно мислещи хора и има какво да кажат.

    2. Доста бях затруднен докато открия как и къде да се регистрирам. Добре би било логването и новите регистрации да стават още в главната страница, на видно място, както е прието навсякъде.

    3. Тъй като форумът е за България и в самите правила е записано да се ползува български - добре би било бутоните на главната страница да са надписани на български, както са хинтовете. А надписите за разни опции - също да са на български.

    Поздрав


    1.Може да има някоя тема за поезия...
    2.Регистрирването е лесно,когато се променят бутоните на български ще е и по-лесно!
    3.Задачата за превеждане вече е започната,но е трудно и сигурно няма да стане днес.
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by swg 23.08.07 10:20

    BodyKey написа:
    swg написа:Very Happy
    Здравейте,
    Имам тук някои предложения:

    1. Предлагам да добавите и форум за ПОЕЗИЯ. Защото поетите са сериозно мислещи хора и има какво да кажат.

    2. Доста бях затруднен докато открия как и къде да се регистрирам. Добре би било логването и новите регистрации да стават още в главната страница, на видно място, както е прието навсякъде.

    3. Тъй като форумът е за България и в самите правила е записано да се ползува български - добре би било бутоните на главната страница да са надписани на български, както са хинтовете. А надписите за разни опции - също да са на български.

    Поздрав


    1.Може да има някоя тема за поезия...
    2.Регистрирването е лесно,когато се променят бутоните на български ще е и по-лесно!
    3.Задачата за превеждане вече е започната,но е трудно и сигурно няма да стане днес.


    ...Явно не съм се изразил точно - не тема за поезия, ами ФОРУМ "ПОЕЗИЯ" предлагам да има. Както ще има и още други форуми.
    А за регистрирането - лесно е и сега, обаче го няма на главната страница - там трябва да бъдат бутоните за Login, за нова регистрация и за забравена парола.
    За да не се налага човек да гадае къде може да са тези бутони и да ги търси.
    Поздрав
    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by BodyKey 23.08.07 10:20

    И друго форума все още се прави той не е пуснат официялно,така че всички недостатаци на форума се оправят и в момента!
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by swg 23.08.07 11:42

    BodyKey написа:И друго форума все още се прави той не е пуснат официално,така че всички недостатаци на форума се оправят и в момента!

    Да, ще бъде открит на 6 септември, знам.
    Затова давам предложения, за да бъдат евентуално включени още сега. Но мисля че едно най-важните неща е да се постави логването, новата регистрация и забравена парола на главната страница, а също там, отгоре - да бъде и бутон ФОРУМИ - който да отваря прозорче с форумите за избор.
    Чудесен Форум става, поздрави!
    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by BodyKey 23.08.07 11:48

    swg написа:
    BodyKey написа:И друго форума все още се прави той не е пуснат официално,така че всички недостатаци на форума се оправят и в момента!

    Да, ще бъде открит на 6 септември, знам.
    Затова давам предложения, за да бъдат евентуално включени още сега. Но мисля че едно най-важните неща е да се постави логването, новата регистрация и забравена парола на главната страница, а също там, отгоре - да бъде и бутон ФОРУМИ - който да отваря прозорче с форумите за избор.
    Чудесен Форум става, поздрави!

    Отдоло под всяка тема има едно "Идете на: "
    така можеш да отидеш навсякаде в форума.
    А на главната страница има за регистрация то е менюто отгоре скоро ще бъде преведено и ще е на български и ще се разбира това е достатачно лесно за регистриране.
    Ти не си модератор и не виждаш една тема направене от ssk тя е само за модератори там има "Задачи" който са разпределени на всеки един модератор в форума и тези задачи ги има и в твойте предложения Smile
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by swg 25.08.07 1:48

    Ок!
    Не знам кой работи по главната страница но понаправих нещо за нея - за бутоните, да са на кирилица и с леко изменено име за някои.
    Ето един макет за бутоните. Харесва ли ви ТАКА? Кое да променя?

    http://agape.hit.bg/F_Bulgaria.htm
    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by BodyKey 25.08.07 8:10

    swg написа:Ок!
    Не знам кой работи по главната страница но понаправих нещо за нея - за бутоните, да са на кирилица и с леко изменено име за някои.
    Ето един макет за бутоните. Харесва ли ви ТАКА? Кое да променя?

    http://agape.hit.bg/F_Bulgaria.htm

    Хубаво е,но ssk който отговаря за модераторите го няма(връща се на 03),той ще реши дали да го качи на темата.Все пак като си се потрудил ще има и възнаграждение поне до поста модератор Smile но ssk решава за това.
    Мисля че ще те направи модератор,защото в раздела "За модератори"(Който вие не виждате) има задачи който само ние вижме ти осъществи 1 от тях
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by ssk 01.09.07 16:36

    Виж доволем съм от бутоните, като съм у нас ще ги понаместя Smile Благодаря
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by ssk 01.09.07 17:03

    За поезия само няма, ама за литература ще сложя.... даже знам коя ще е първатата тема дето ще пусна ...
    avatar
    Severina
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 37
    Registration date : 06.09.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by Severina 16.09.07 23:31

    Заглавията като бяха в червено ми харесваше повече. Не, че имам нещо против синия цвят, но някак много тъмно изглежда като цяло, струва ми се.. Някакъв по-свеж цвят или нюанс, може би.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by ssk 17.09.07 0:49

    Смених го, защото ми се оплакаха, че не се вижда. Иначе ако имаш малко тарпение, може да очакваш новият дизайн на форумът, както и блога, който направих към форума.
    AmyLee
    AmyLee
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 19
    Registration date : 22.08.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by AmyLee 19.09.07 7:57

    Аз имам предложение за нова тема.Новата учебна година започна и мисля, че ще е добре ако сложим малко теми по Литература - мисля, че това би качило посещенията. Ако се съгласите с мнението ми съм готова лично да изнамеря теми /за да не бягаме от темата на форума - предлагам да е само върху произведения на БГ автори/.
    Благодаря за вниманието.

    AmyLee
    deathrose
    deathrose
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 25
    Age : 33
    Registration date : 09.09.2007

    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by deathrose 19.09.07 22:34

    ако питаш мен е по-добре да не е само за теми по литература.а като цяло да помага на ученика по всякакви теми.кат например ако имаш проблем да пуснеш какъв е и който може ще ти помага Smile

    by deathrose

    Sponsored content


    Предложения за форумът Empty Re: Предложения за форумът

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 19.04.24 9:44