BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

+2
ssk
cefules
6 posters

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by cefules 03.11.07 19:02

    Гласувайте!
    Не позволявайте турчин да ви е губернатор.
    Няма неполитичен човек. Аристотел го е казал, не аз. Или си бог или си животно за да си независим от политиката. Дори когато се наричаме "аполитични"/също съм го правил/ това е политически акт. Протестен. Бунтарски, но не е в действителност аполитичен.
    Правил съм "протестен вот" не съм гласувал на всички избори.
    Понякога с нежелание съм отивал, друг път съм съжалявал в свой избранник, но утре е ясно като бял ден.
    Въпросът е турчин или българин ще ни управлява. При наличието на еврофондовете с които ще разполага това е власт. Такава с каквато жално ми е да си го помисля могат да сторят.
    ДПС трябва да се забрани, но докато не е забранена нямаме друг избор.
    За Бога, гласувайте!
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by ssk 03.11.07 19:56

    Не виждам какво лошо има да управлява БЪЛГАРИН мюсюлманин, съвсем друг въпрос е от коя партия е той.


    Последната промяна е направена от на 06.11.07 22:19; мнението е било променяно общо 1 път
    G1BELKO
    G1BELKO
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 100
    Age : 33
    Location : Габрово
    Registration date : 22.08.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by G1BELKO 04.11.07 11:07

    Аз все още не мога да гласувам на 17 съм, но и да можех просто не виждам за кого
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by cefules 05.11.07 17:57

    ssk написа:Не виждам какво лошо има да управлява БЪЛГАРИН мисюлманин, съвсем друг въпрос е от коя партия е той.

    Също не бих имал, ако не се наричаше сам турчин.

    Както и да е, не е той.
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by cefules 05.11.07 17:57

    G1BELKO написа:Аз все още не мога да гласувам на 17 съм, но и да можех просто не виждам за кого

    Тук въпросът беше друг. Просто не биваше да се позволи на човек който няма самосъзнание на българин да управлява в България.
    Smile
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by drunken_sailor 13.11.07 21:44

    cefules написа:
    G1BELKO написа:Аз все още не мога да гласувам на 17 съм, но и да можех просто не виждам за кого

    Тук въпросът беше друг. Просто не биваше да се позволи на човек който няма самосъзнание на българин да управлява в България.
    Smile
    имаш предвид .. тебе те кефи да те лъжат *б*т и крадат българи? викаш.. като ще сме к*р*и .. поне расови да сме ? да ни таковат мамата българи един вид ?! еххххххх мъка мъка !

    //add by BodyKey

    НЕ СЕ ЛИ НАУЧИХТЕ КОГА ТРЯБВА ДА ПИШЕТЕ С ЦЕНЗУРА? Моля те да се спреш с тези думи или поне да слагаш цензура! Сега аз я оправям,но да не се повтаря.
    Empire
    Empire
    Младши модератор
    Младши модератор


    Брой мнения : 247
    Location : CAMOKOB
    Registration date : 05.10.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by Empire 14.11.07 20:17

    Туркофил
    Тебе те *б*т твоите приятели турчоляци,затова си им толкова навитак на ДПС-то и другите амуджи.

    //add by BodyKey

    И за тебе се отнася същото както съм добавил в горното мнение. Слагай цензура, но по-добре не използвай такива думи.
    G1BELKO
    G1BELKO
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 100
    Age : 33
    Location : Габрово
    Registration date : 22.08.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by G1BELKO 16.11.07 10:31

    Сериозно не псувайте като каруцари.Нищо няма да ви стане ако слагате по една звездичка Exclamation
    BodyKey
    BodyKey
    Модератор
    Модератор


    Брой мнения : 138
    Age : 33
    Location : Горна Оряховица
    Registration date : 22.08.2007

    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by BodyKey 16.11.07 14:33

    Те не излагат тях като псуват,а излагат целия форум. Така че както казах е по-добре да не пишете глупости или поне да слагате цензура. Има го в правилата от точка 4:
    4. Забранява се използването на непристоен речник. До създаването на напълно функционираща цензора, молим ругатните да бъдат цензорирани по един или друг начин (с емотиконки, с *** , с други знаци @№%$€%€§§*§*(§@!@!"::№!).

    Sponsored content


    Към всички жители на градове с участ подобна на моя Empty Re: Към всички жители на градове с участ подобна на моя

    Писане by Sponsored content


      В момента е: 19.04.24 7:47