BULGARIA

За SSK и форумът

Share
    ssk
    Основател
    Основател

Брой мнения : 521
    Registration date : 08.08.2007

За SSK и форумът

Писане by ssk on 08.08.07 1:52

Човекът зад целият форум...

Приятно ми е, казвам се Станислав Касчийски.
    Като за начало ще кажя, че съм на 16 години от град Силистра. Поради фактът, че нямам много история зад гърба си, ще кажя на кратко моментното ми състояние. Уча в езикова гимназия, с английски език. Тренирам стрелба, от пет години, макар и да не съм постигнал нещо значимо, го правя за релакс.
    Идеята за форумът ми дойде от честите ми изяви в защита на циганите (смятам че тази дума е по точна от ром), и други мои мнения, в които не се впускам във вълната на всеобщи псувни и еднаквото мнение - често може да ме засечете в news.bg , да споря по някой етнически въпрос. И в крайна сметка реших, че би било хубаво да мога да събера на едно място хора с мнение, независимо какво е то. И вечерта на 7 Август 2007 година стоях буден до 3 - 4 часа подържан от ентусиазма ми по правенето на първият ми форум. След време привлякох екип от модератори и заедно с тях работата започна. И така до днес (б.а. 6 Септември) когато открих форумът и почвам да го разпространявам. Искрено се надявам форумът да пребъде и да привлека хора, които мислят, хора които имат мнение и могът да го защитят.
    Ето и нещо за контакти с мен:

e-mail: forumotion@gmail.com

В момента е: 15.12.18 6:38