BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

5 posters

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by swg 24.09.07 21:39

    Вижте сами:

    Хиляди, маса, НАРОД...!!! http://www.vbox7.com/play:4e7970e4

    Те ни управляваха с ЛЪЖИ! http://www.vbox7.com/play:14a6010f

    Десетилетие на “ромското включване”. http://www.vbox7.com/play:58c0a942
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by drunken_sailor 26.09.07 21:56

    ето ти една истина за Атака, семейната фирма на Болния Сидеров:

    Волен Сидеров(богоизбрания) - председател на "най-българската партия", "партията на народа" и т.н. да не ги изреждам.

    Жена му Капка- гл. редактор на партийния вестник АТАКА.

    Доведеният му син Димитър Стоянов- зам. председател на партията, депутат в НС а сега и евродепутат(със средно образование), който не е кадърен да завърши някакво каквото и да е висше.
    Явно той сигурно е вундеркинд и в цяла България не може да се намери по подходящ за горепосочените длъжности?

    Гаджето на Димитър Сроянов, Деница Гаджева- шеф на Младежката организация на партия Атака, а сега се гласи и депутат да става.

    Георги Ибришимов - баща на Капка(тъст на вожда) -национален координатор на партия Атака.
    От него по-къдърен, по-честен, по-образован и т.н. по, с блестящ ум, с неподозирана работоспособност и т.н. и т.н., не може да се намери в цяла България. Ами ако(не дай боже) се спомине(все пак е пенсионер в напреднала възраст), какво ще правим тогава?

    Десислав Чукалов(има син кръстен Волен), кръстник му е Волен Сидеров- гл.администратор на семейно-роднинския сайт на семейни вестник на семейство Сидерови, зам.председател на партията и депутат а сега се гласи и за евродепутат.
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by swg 30.09.07 21:57

    drunken_sailor написа:ето ти една истина за Атака, семейната фирма на Болния Сидеров:

    Волен Сидеров(богоизбрания) - председател на "най-българската партия", "партията на народа" и т.н. да не ги изреждам.

    Жена му Капка- гл. редактор на партийния вестник АТАКА.

    Доведеният му син Димитър Стоянов- зам. председател на партията, депутат в НС а сега и евродепутат(със средно образование), който не е кадърен да завърши някакво каквото и да е висше.
    Явно той сигурно е вундеркинд и в цяла България не може да се намери по подходящ за горепосочените длъжности?

    Гаджето на Димитър Сроянов, Деница Гаджева- шеф на Младежката организация на партия Атака, а сега се гласи и депутат да става.

    Георги Ибришимов - баща на Капка(тъст на вожда) -национален координатор на партия Атака.
    От него по-къдърен, по-честен, по-образован и т.н. по, с блестящ ум, с неподозирана работоспособност и т.н. и т.н., не може да се намери в цяла България. Ами ако(не дай боже) се спомине(все пак е пенсионер в напреднала възраст), какво ще правим тогава?

    Десислав Чукалов(има син кръстен Волен), кръстник му е Волен Сидеров- гл.администратор на семейно-роднинския сайт на семейни вестник на семейство Сидерови, зам.председател на партията и депутат а сега се гласи и за евродепутат.

    Знам го това. Но имам предвид ИДЕЯТА АТАКА. Това е главното там. А дали ще е Волен или друг - няма значение. Макар в сайта на Атака да се превъзнася "ВОЖДА". Нима на досегашите политикани шуробаджанаците им не са във властта? Нужна е промяна някаква -за да се разбие политическото статукво на политическата мафия.
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by drunken_sailor 01.10.07 15:26

    Не може с кални ръце, хляб да месят атакуващите. Колкото за другите паразити в другите партии, това не е извинение за Атака. Как точно можеш да докажеш, че Атака ще доведе до положителна промяна, при положение, че същата тая шуробаджанащина в Атака е факт.
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by swg 01.10.07 22:57

    drunken_sailor написа:Не може с кални ръце, хляб да месят атакуващите. Колкото за другите паразити в другите партии, това не е извинение за Атака. Как точно можеш да докажеш, че Атака ще доведе до положителна промяна, при положение, че същата тая шуробаджанащина в Атака е факт.

    Факт е но е доста по друг.. Вярно е че може да има неколцина стакава нагласа, за пълнен на гуши, но има хиляди други, които честно и почтено искат да направят истинска промана. Аз съм за тях!
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by Dedov 03.10.07 16:12

    drunken_sailor написа:Не може с кални ръце, хляб да месят атакуващите. Колкото за другите паразити в другите партии, това не е извинение за Атака. Как точно можеш да докажеш, че Атака ще доведе до положителна промяна, при положение, че същата тая шуробаджанащина в Атака е факт.
    Атакуващите не са нужни на България за месене на хляб, пияницо! Те ще трябва да раздадат правосъдие и поставят на място развилнелите се в ограбването "демократи", с което неминуемо ще оцапат още ръчички, затова не им завиждай - след като свършат полезната за България работа по почистването(която всички тук сме съгласни че требе да бъде свършена), те ще са вече толкова амортизирани, че нема да стават за нищо. Е, всичко си зависи от тях, де, някои дори няма да доживеят старини, щото олигархията вече стреля, не си поплюва!...
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 0:10

    дедов
    доста ти е промит мозъка. да не те гони деменция някаква или просто си толкова елементарен ? Аре да го видим тоя атакуващ боклук, който ще се опита да ми раздаде правосъдие, ще го изям с парцалите! Това ви е част от проблема, по форумите сте много силни, когато обаче дойде време за директен сблъсък се оливате като вазелин по задника на Кузов ! Атакуващи !
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 0:37

    Дедов
    да допълня! не завиждам на никого, особено пък на малоумни изпращели, луди селяни наричащи се атакуващи ! Виж, гнус ме е от друго! Атакуващите използват национални светини за шибаните си идеи по повод да набарат кокала. Требе да ти кажа, че набарам ли атакуващ, ще го смажа от бой !
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 32
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by ssk 04.10.07 0:39

    Добре е да изкаже мнението си един ГЛАСОПОДАВАТЕЛ, който е привърженик на твърдата ръка на трите Б .... Според мен, няма
    избор в България, или гласуваш за тези, които грабят и имат опетнено минало, или за ДПС.
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 0:49

    сск
    а стига с това ДПС ! егати измисления враг си намерихте мама му стара ! Единствения враг на всеки среден българин е .. огледалото ! Да вземеда се погледне що за стока е и накъде майка си е тръгнал! Да вземе да погледне кво и за кого е напрвил нещо и тогава да тръгне да дефинира 'съдбините' на целокупния български народ !
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 32
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by ssk 04.10.07 1:06

    Ще използвам една популярна и неформална реплика за начало на поста си:
    "Сляп ли си ?!?"
    Всеки ден се сблъсквам с доминацията на партия ДПС навсякъде. Имат страшна власт и много турци се възползват от това, за да уредят живота си!
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by Dedov 04.10.07 5:26

    Пияницо, има ли причина така люто да мразиш(в случая АТАКА) или е просто така от "спортна злоба"? Да не би да те е страх, че ще ти отнемат нещо? Или си нещо гузен? Тя всяка крушка си има опашка...Щото мене, да ти кажа, ни ти, ни АТАКА можете да ме уплашите - аз съм надалеко и само ще ви гледам сеира...Ама ако не дойде на власт некой, който да разтури хайдушката приватизация на предприятията от гръбнака на икономиката(а това са НЕК, БТ, БГА,ВиК, БТК и прочие...салати) и ги направи държавни, то не само учителите, всички ще си късате задниците от бачкане за нищо пари, икономоката може и да стане много добра и печеливша, ама ще е такава за собствениците си, а те са чужденци! Ти виждаш ли друг, освен АТАКА да е готов да направи това? Аз не!
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by drunken_sailor 06.10.07 20:06

    Дедов,
    има причина да ненавиждам Болния ! Некадърен, лъжец, болен смотаняк, който има болната претенция да представлява бг народа. АЗ! АЗ, не съм му дал това право! За чий *** той ще си го присвоява ? Някакъв болклук ще ми се прави на пръв истински българин ! амче аз мога да си докажа произхода 500 години назад в времето, дали болния боклук, може да докаже нещо друго освен, че е лъжец, луд и жаден за власт/разбирай мангизи/ ? Всичкото това възползвайки се от какво ? от историята българска! Да ми говори оня ми ти идиот за Левски, Ботев и да има наглостта да се сравнява с тях !! Еми по гнусно същество аз досега в политиката българска не съм виждал.
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by Dedov 08.10.07 3:24

    Аз, моряче(така харесва ли ти), от писанието ти разбирам, че не желаеш да споделиш с нас причината за омразата си. Левски и Ботев ги остави на мира, те не тежат като обяснение. А че люто мразиш, то се вижда. Виж, да беше Сидеров вече бил в управлението, можеше да измислиш сума ти неща, ама сега...тц, не е това, нещо друго ще да е...
    avatar
    KARINA
    Гост


    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Каква идея, какви пет лева.

    Писане by KARINA 26.10.07 0:52

    и партия е човешка направа. Виж майсторите и работниците и да не се изненадвате после от резултата.
    avatar
    cefules
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 75
    Registration date : 07.09.2007

    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by cefules 26.10.07 13:24

    KARINA написа:и партия е човешка направа. Виж майсторите и работниците и да не се изненадвате после от резултата.

    Един майстор умее едно, друг майстор умее друго. Единият може да създаде нещо, друг да го осъвършенства. Аз пиша, но няма ли кой да ме редактира, поне граматически да ме поправи, проекта ми не е сериозен. Това, че не съм спец в граматиката не означава, че не съм способен да пиша.
    Бижутерът не копае в земята да вади диамантите, копае ги миньора, но диаманта има нужда от бижутера.
    На въпроса ти, никое творение на човешката ръка и ум, не е цялостно и завършено без участието на други хора и ако има в началото слабости, зависи от друг дали ще се премахнат. Редакторът ми вместо да изгори ръкописа го редактира. Бижутерът вместо да изхвърли диаманта го шлифова.
    И вместо да отричаме една идея заради слабостите, можем да я доразвием. Защото народът е редактора и бижутера на една политическа идея.
    avatar
    KARINA
    Гост


    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by KARINA 27.10.07 12:20

    Ами свършете си тогава работата, както трябва. Просто ви казвам, че с тия хора няма как да се получи добър продукт. Аз си върша моята работа, тази в която виждам смисъл и нося отговорност за нея.

    Sponsored content


    Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака: Empty Re: Реалните ИСТИНИ и Лъжите против Атака:

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 28.03.24 17:00