BULGARIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BULGARIA

5 posters

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by swg 24.09.07 21:12

    Пийте водя от извора!

    ...Колко много злобни лъжи и инсинуации се изричат за тази партия...
    Атака нищо лошо не е сторила на страната, докато всички други партии, управлявали страната почти 20 години единственото което са вършили, е да грабят държавата.
    Искате ли България да я има и за вашите деца?
    Искате ли да сте достойни чеда на своите деди, цели векове проливали кръвта си за да запазят и за да я има България?
    Ако искате това - борете се да запазите България за българския народ! Бъдещето на младото поколение е в България, а не в чужбина. Там винаги ще бъдете чужденци.

    Аз ще гласувам за Атака, защото единствено Атака иска да промени гибелното мафиотско статукво на България, ограбвана от 18 години от партийните върхушки и управленската мафия. Мафия - това значи престъпност, облечена в държавната власт.
    Огледайте се - нима някоя от управлявалите досега партии е направила нещо за вас, освен да ви граби? Грижа ги е единствено да се нагушат!
    И затова искат да векуват в държавната власт.

    Атака не е против турците.
    Атака е против ТУРЦИЗАЦИЯТА НА СТРАНАТА, вършена от ДПС !
    Атака не е против циганите.
    Атака е против циганизацията на страната, подкрепяна от управленската върхушка и мафията!
    Атака е за това, да има законност и Законът да важи еднакво за всички!
    АТАКА Е ЗА ТОВА, ДА Я ИМА БЪЛГАРИЯ!


    Ето какво говорят против Атака и КАКВО иска лидерът на Атака. Моля изгледайте внимателно клипчето и се замислете, КОЙ и ЗАЩО ТОЛКОВА ЗЛОБНО се нахвърля с измишльотини против Атака: http://www.vbox7.com/play:4e7970e4
    Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by drunken_sailor 26.09.07 21:57

    ...Чудя се .. дали да се занимавам въобще, по тезата която защитаваш. Толкова е абсурдна, че не е истина.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by ssk 27.09.07 0:19

    Мхм, прав е почти нищо лошо не е сторила, в сравнение с другите партии. Чака си времето ли, незнам...
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by Dedov 30.09.07 15:58

    Абе и на мене не ми харесват някои от личностите, които обитават партия АТАКА, и мене ме е страх, че може да ни излъжат и искат властта, само за да учaстват и те в хайдуклука, ама как да сме сигурни, като не сме опитали?. Възможността да ни излъжат засега е 50/50, ама за всички останали се знае, че 100% ще ни излъжат, както винаги досега са го правили! Затова, аз не виждам друга разумна алтернатива! Ако ни излъжат и те, пак ще е същото, както досега! Така ще е и ако си остане коалицията! Ако, обаче АТАКА не ни излъже и изпълни ангажиментите си към народа?! А и олигархията тъкмо от това я е страх, че можем да решим да опитаме!...


    Последната промяна е направена от на 30.09.07 21:29; мнението е било променяно общо 1 път
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by ssk 30.09.07 20:55

    Dedov написа:Абе и на мене не ми харесват някои от личностите, които обитават партия АТАКА, и мене ме е страх, че може да ни излъжат и искат властта, само за да учстват и те в хайдуклука, ама как да сме сигурни, като не сме опитали?. Възможността да ни излъжат засега е 50/50, ама за всички останали се знае, че 100% ще ни излъжат, както винаги досега са го правили! Затова, аз не виждам друга разумна алтернатива! Ако ни излъжат и те, пак ще е същото, както досега! Така ще е и ако си остане коалицията! Ако, обаче АТАКА не ни излъже и изпълни ангажиментите си към народа?! А и олигархията тъкмо от това я е страх, че можем да решим да опитаме!...

    И да пуснем на власт партия със странни и неусъществими в една демократична държава възгледи? Не, благодаря. Нямам намерение да ни управлява шоу мен, бодигарда му и педофил. Тези и Петър Берон съм запомнил от членовете на партия "Атака". И полувината от тях са вече бивши членове...
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by Dedov 30.09.07 21:41

    Неосъществими в една демократична държава възгледи не би трябвало да съществуват, иначе що за демокрация ще е това? Демек, според мен, демокрацията би трябвало да допуска каквото и да е - диктатура, монархия или каквото и да е друго, стига мнозинството да го пожелае и гласува за това. Иначе какво би била демокрацията, ако не се изпълняваше волята на мнозинството?! Колкото до това, за кого ще гласуваме, всеки ще го направи според съвестта си. А ония, които ги мързи да гласуват, да знаят, че оправданието "няма за кого да гласувам" звучи неубедително...
    swg
    swg
    Автор
    Автор


    Брой мнения : 58
    Location : Русе
    Registration date : 23.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by swg 03.10.07 5:01

    Dedov написа:Неосъществими в една демократична държава възгледи не би трябвало да съществуват, иначе що за демокрация ще е това? Демек, според мен, демокрацията би трябвало да допуска каквото и да е - диктатура, монархия или каквото и да е друго, стига мнозинството да го пожелае и гласува за това. Иначе какво би била демокрацията, ако не се изпълняваше волята на мнозинството?! Колкото до това, за кого ще гласуваме, всеки ще го направи според съвестта си. А ония, които ги мързи да гласуват, да знаят, че оправданието "няма за кого да гласувам" звучи неубедително...

    Точно така е! Ако болшинството иде да гласува , вместо да иде за гъби - нещата може да се променят. Защото НЕГЛАСУВАНЕТО в същност е ГЛАСУВАНЕ в подкрепа на същите онези мошеници и цялата политическа мафия, които от 18 години си пълнят гушите за сметка на народа. Чрез тъй нареченият "МЕТОД Д'ОНДТ" НЕГЛАСУВАЛИТЕ се преразпределят пропорционално, като "гласували" в полза на влезлите в управлението партии. Нещо което е пълна свинщина, но се прави от години вече. Затова - ГЛАСУВАЙТЕ МАСОВО, пък ако ще и с невалидни бюлетини - вашият глас непременно трябва да влезе в бройката , сред общите!
    Бойчо
    Бойчо
    Новак
    Новак


    Брой мнения : 4
    Registration date : 03.10.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by Бойчо 03.10.07 11:58

    Абе истината за Атака е,че почти всичко което казват е вярно,но нямат потенциал да направят нещо.Нямат кадри,нямат опит в политическата игра и битка.Сумати глупости направиха.Ако бяха си подбрали по-добре хората и бяха избегнали някои идиотски грешки,сега Атака щеше да е най-голямата политическа сила в България.Но въпреки всичко аз мисля,че трябва да има такава партия и страната се нуждае от нея. Cool
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 0:31

    Бойчо написа:Абе истината за Атака е,че почти всичко което казват е вярно,но нямат потенциал да направят нещо.Нямат кадри,нямат опит в политическата игра и битка.Сумати глупости направиха.Ако бяха си подбрали по-добре хората и бяха избегнали някои идиотски грешки,сега Атака щеше да е най-голямата политическа сила в България.Но въпреки всичко аз мисля,че трябва да има такава партия и страната се нуждае от нея. Cool
    Атака не казват едно вярно нещо. Готов съм да си изям клавиатурата ако ми докажеш, как точно Атака са казали нещо вярно досега. Същите боклуци са както и всички останали паразити.
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by ssk 04.10.07 0:41

    Той приказва за истините, които казват, неща които рядко се коментират. Можел ли да отречеш? Ако искаш ще приложя и разни линкове за доказателство.
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 0:46

    сск
    хаиде да те питам, да ми обясниш .. на мен неразбиращия... как точно, една неофашистка партийка ще ми говори за ценостни системи ?
    едит: и за 'истини' един вид!
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by ssk 04.10.07 1:46

    А ти би ли ми обяснил, как след като целяит свят е отхърлил това преди 50 години, една т.н. "неофашистка партийка" има почва у нас и голям електорат? Ако не изказваше неща, които никой самоуважяващ се себе си политик не би изрекъл ?
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 1:55

    много лесно ! Колкото и да се офъргаме с идеята за Велика България И Българите, не бива да се пренебрегва факта ! Изпращелите са част от нацията и това не зависи от нас ! Да си луд и тъп не е приоритет на циганите. Атакуващите го доказват всеки ден. Направи си труда някой ден (като мен, да са таковам в мазохиста) да глледаш СКАТ и идеите на СВ.Бинев за София. Смях се от сърце, после ми се доплака....
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by ssk 04.10.07 2:09

    Но да ти кажя симпатизантите на атака не са малък процент....
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 2:15

    да бе .. обра лудите и некадърните....
    ай да пусна една снимка на простията варненска атакуваща ( като варненец, се дистанцирам ) ...
    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Ataka10
    ssk
    ssk
    Основател
    Основател


    Брой мнения : 521
    Age : 33
    Location : Силистра, България
    Registration date : 08.08.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by ssk 04.10.07 2:23

    Сигурно са били с билютина 33
    avatar
    drunken_sailor
    Активен
    Активен


    Брой мнения : 147
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by drunken_sailor 04.10.07 2:24

    ааа мерси Smile така изглежда по добре Wink
    Dedov
    Dedov
    Напредващ
    Напредващ


    Брой мнения : 73
    Registration date : 21.09.2007

    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by Dedov 04.10.07 4:50

    Това от Варна ми звучи като лафа от едно време "да живеят всички БКПта, по сичките земни кълбета!"...
    avatar
    KARINA
    Гост


    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by KARINA 27.10.07 12:44

    "демокрацията би трябвало да допуска каквото и да е - диктатура, монархия или каквото и да е друго, стига мнозинството да го пожелае и гласува за това. Иначе какво би била демокрацията, ако не се изпълняваше волята на мнозинството" , Грешна теза.

    Демокрацията са точно определени принципи, взаимно свързани помежду си и необходими да се проявяват в цялата им съвкупност. Те се спазват и прилагат в едно общество и са споделени от мнозинството.
    Мнозинството управлява, съблюдавайки правата на малцинството е само един от тях.
    Демокрацията допуска различни идеи, но при спазване на горното. А диктатурата е несъвместима с демокрацията, просто в основата им лежат различни принципи.
    avatar
    KARINA
    Гост


    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by KARINA 27.10.07 12:46

    "демокрацията би трябвало да допуска каквото и да е - диктатура, монархия или каквото и да е друго, стига мнозинството да го пожелае и гласува за това. Иначе какво би била демокрацията, ако не се изпълняваше волята на мнозинството" , Грешна теза.

    Демокрацията са точно определени принципи, взаимно свързани помежду си и необходими да се проявяват в цялата им съвкупност. Те се спазват и прилагат в едно общество и са споделени от мнозинството.
    Мнозинството управлява, съблюдавайки правата на малцинството е само един от тях.
    Демокрацията допуска различни идеи, но при спазване на горното. А диктатурата е несъвместима с демокрацията, просто в основата им лежат различни принципи.
    avatar
    KARINA
    Гост


    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by KARINA 27.10.07 12:50

    Извинявам се, по погрешка изпратих два пъти написаното от мен.

    И да допълня, демократичната къща се гради на демократични основи, по демократични правила.
    За другите къщи, други такива.

    Sponsored content


    Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея Empty Re: Истината за Атака и лъжите които се говорят за нея

    Писане by Sponsored content

      Similar topics

      -

      В момента е: 19.04.24 18:08